Teambuildingy

Pro firmy a nadšené skupiny rádi zorganizujeme teambuilding v naší dílně! Nechte své zaměstnance zrelaxovat s bruskou v ruce a opravit si nějaký kousek nábytku na našem kurzu základů renovace nábytku. Máme ověřeno, že to stoprocentně čistí hlavu a navíc je skvělé vidět po celodenní práci konkrétní výsledek - opravenou židli, stolek, komodku... Nebo by vás více lákalo si zkusit čalounění? Třeba v kanceláři najdete křesílko či židli, kterým byste mohli dát nový kabátek! Pokud vás napadá něco dalšího, klidně se ozvěte také a zkusíme dát hlavy dohromady.


TEAMBUILDING-RENOVACE.jpg
TEAMBUILDING-CALOUNENI.JPG

Základy renovace nábytku

2200Kč  // osoba

Tento kurz obvykle trvá 8 hodin včetně pauzy na oběd. Účastníci si mohou donést starý nábytek, který by si rádi opravili, anebo si vybrat u nás ve skladu. Nejdříve vás seznámíme s teoretickými základy a jedenáctým přikázáním: neprobrousíš! Pak už si v praxi ukážeme, jak si s připravenými kousky poradit. Za jeden den obvykle stihneme nábytek zbavit starého laku, slepit, zatmelit a i doladit novou povrchovou úpravou. 

V ceně je veškerý materiál a zapůjčení vybavení dílny i ochranných pomůcek; sladké i slané občerstvení, káva a čaj. V případě výběru nábytku z našeho skladu cena závisí na druhu a stavu vybraného kusu.

Kurz čalounění

2000Kč // osoba

V tomto kurzu si během 5 hodin ukážeme, jak přečalounit sedák u židle, případně se můžeme vrhnout na projekt větší a přečalounit si křesílko. V praxi se tak naučíte, jaké triky používají profesionální čalouníci. Účastníci si mohou přinést vlastní nábytek, nebo si vybrat u nás ve skladu.

V ceně je veškerý materiál a zapůjčení vybavení dílny; sladké i slané občerstvení, káva a čaj. V případě výběru nábytku z našeho skladu cena závisí na druhu a stavu vybraného kusu.

vyberte typ teambuildingu