Kurzy

Naším cílem je lidi naučit, že opravit si starý nábytek zvládne opravdu každý a má to smysl. Navíc zrelaxujete u manuální činnosti a na konci dne vidíte hmatatelný výsledek své práce. Na takovou opravenou či přečalouněnou židli můžete být právem hrdí a získáte k ní úplně jiný vztah!

základy renovace nábytku

cena 1900 Kč

délka 8 hodin

teoretický základ cca 1,5h + praktická část

termíny kurzů najdete v kalendáři akcí

Účastníci si mohou donést starý nábytek, který by si rádi opravili, anebo si vybrat u nás ve skladu. Nejdříve vás seznámíme s teoretickými základy a jedenáctým přikázáním: neprobrousíš! Pak už si v praxi ukážeme, jak si s připravenými kousky poradit. Za jeden den obvykle stihnete nábytek zbavit starého laku, slepit, zatmelit a i doladit novou povrchovou úpravou. 

V ceně je veškerý materiál a zapůjčení vybavení dílny i ochranných pomůcek a drobné občerstvení. V případě výběru nábytku z našeho skladu cena závisí na druhu a stavu vybraného kusu.

 

team-buildingy

cena 2000 - 2200Kč

délka cca 5-8 hod

Pro firmy a nadšené skupiny rádi zorganizujeme teambuilding v naší dílně! Nechte své zaměstnance zrelaxovat s bruskou v ruce a opravit si nějaký kousek nábytku na našem kurzu základů renovace nábytku. Máme ověřeno, že to stoprocentně čistí hlavu a navíc je skvělé vidět po celodenní práci konkrétní výsledek - opravenou židli, stolek, komodku... Nebo by vás více lákalo si zkusit čalounění? Třeba v kanceláři najdete křesílko či židli, kterým byste mohli dát nový kabátek! Pokud vás napadá něco dalšího, klidně se ozvěte také a zkusíme dát hlavy dohromady.

 

čalounický kurz - sedáky

cena 1500 Kč

délka 5 hodin

v ceně přečalounění 2 sedáků,
čalounění křesla dle dohody a materiálu navíc

termíny kurzů najdete v kalendáři akcí

Účastníci si mohou přinést vlastní nábytek, nebo si vybrat u nás ve skladu. V tomto kurzu si ukážeme, jak přečalounit sedák u židle. V praxi se tak naučíte, jaké triky používají profesionální čalouníci. 

V ceně je veškerý materiál kromě látky, zapůjčení vybavení dílny a drobné občerstvení (káva, čaj, sladká či slaná svačinka). V případě výběru nábytku z našeho skladu cena závisí na druhu a stavu vybraného kusu. V případě čalounění více sedáků se materiál navíc vyúčtuje individuálně na místě.

 

 

mám zájem o některý z kurzů

napište nám, o jaký kurz máte zájem

čalounický kurz - křesla

cena 2500 Kč

délka 9 hodin

v ceně přečalounění 1 křesla

termíny kurzů najdete v kalendáři akcí

Účastníci si mohou přinést vlastní nábytek, nebo si vybrat u nás ve skladu. V tomto kurzu si ukážeme, jak přečalounit jednodušší typ křesla (ne ušáky a jim podobné). V praxi se tak naučíte, jaké triky používají profesionální čalouníci. 

V ceně je veškerý materiál kromě látky, zapůjčení vybavení dílny a drobné občerstvení (káva, čaj, sladká či slaná svačinka). V případě výběru nábytku z našeho skladu cena závisí na druhu a stavu vybraného kusu.