Back to All Events

Vyrob si Relu tašku

Přijďte si vyrobit tašku, která je přátelská k životnímu prostředí, vznikne z pevných papírových pytlů od potravin a lan. Taška má nosnost 8 kg. Nemusíte se bát, v dešti se opravdu nerozpustí, není to žádná křehotinka. Vhodná i pro vegany, nebo i ty ženy, které nejsou velkými fanoušky kabelek. Technologie výroby je snadná, zvládne ji opravdu každý. Po absolvování toho kurzu můžete navštěvovat Relu otevřené dílny, kde jsou všechny pomůcky na výrobu k dispozici a kde se můžete i nadále zrácet.

Na workshopu se též dozvíte více o životním stylu Zero waste, nakupování z druhé ruky a kde začít, když byste se chtěli vydat touto cestou.

CENA: 1200 Kč

V případě, že budete chtít vyrábět tašek více za každý další kus je příplatek 400 Kč.

Cena zahrnuje:

veškerý materiál potřebný na tvoření, ale i tip, kde jej získat pro výrobu dalších tašek širokou škálu barev a nepřeberné množství šablon či asistenci při výrobě šablony vlastní nekonečné množství odběrů pytlů zdarma na předem určených místech možnost použití nástrojů pro aplikaci uch kdykoliv v budoucnu (Budete moci navštvit jakýkoliv další termín worskopu a zdarma si naaplikovat průchodky na svou tašku) drobné občerstvení – připravené s láskou z kvalitních bio surovin z bezobalu.org či přímo ze surovin od farmářů.

REZERVACE MÍSTA zde: https://goo.gl/forms/J7xE9wBr1HI6r0p53