Back to All Events

Vyrob si Relu tašku / Relu bag

FOR ENGLISH SCROLL DOWN

1200 Kč

(v případě, že budete chtít vyrábět tašek více za každý další kus je příplatek 400 Kč)

Přijďte si vyrobit tašku, která je přátelská k životnímu prostředí, vznikne z pevných papírových pytlů od potravin a lan. Taška má nosnost 8 kg. Nemusíte se bát, v dešti se opravdu nerozpustí, není to žádná křehotinka. Vhodná i pro vegany, nebo i ty ženy, které nejsou velkými fanoušky kabelek. Technologie výroby je snadná, zvládne ji opravdu každý. Po absolvování toho kurzu můžete navštěvovat Relu otevřené dílny, kde jsou všechny pomůcky na výrobu k dispozici a kde se můžete i nadále zrácet.

Na workshopu se též dozvíte více o životním stylu Zero waste, nakupování z druhé ruky a kde začít, když byste se chtěli vydat touto cestou.

Cena zahrnuje:

  • veškerý materiál potřebný na tvoření, ale i tip, kde jej získat pro výrobu dalších tašek

  • širokou škálu barev a nepřeberné množství šablon či asistenci při výrobě šablony vlastní

  • nekonečné množství odběrů pytlů zdarma na předem určených místech

  • možnost použití nástrojů pro aplikaci uch kdykoliv v budoucnu (Budete moci navštvit jakýkoliv další termín worskopu a zdarma si naaplikovat průchodky na svou tašku)

  • drobné občerstvení – připravené s láskou z kvalitních bio surovin z bezobalu.org či přímo ze surovin od farmářů

REZERVACE MÍSTA zde: https://goo.gl/…wBr1HI6r0p53

—-

Come and make a bag made of solid paper sacks and ropes. The bag has a load capacity of 8 kg. You don't have to worry, it doesn't really dissolve in the rain, it's impregnated.

At the course you will also learn more about Zero waste lifestyle, second hand shopping and where to start.

Price: 1200 CZK (for one bag, any other is for 400 CZK extra)

Price includes:

all the material needed, but also where to get it for making extra bags; infinite number of paper sacks free of charge at various locations in Prague; you can come and use the ear application tools anytime in the future (you will visit any other course and get free paper sacks for your backpack free of charge; small snacks - prepared with the love of quality organic ingredients from bezobalu.org or directly from farmer products.

(After completing this course, you can attend open workshop where you can work on your own with all the necesarry equipment.)

You can apply for the course here: You can register HERE: https://goo.gl/…wBr1HI6r0p53

Warning: This course is not suitable for pregnant women.