Back to All Events

Vyrob si Relu batoh / Relu backpack

FOR ENGLISH SCROLL DOWN

Přijďte si jej vyrobit batoh sobě na míru z pevných papírových pytlů od potravin a lan. Batoh má nosnost 8 kg. Nemusíte se bát, v dešti se opravdu nerozpustí, je impregnovaný. Techno­logie výroby je snadná, zvládne ji každý.

Po absolvování tohoto kurzu můžete navštěvovat Relu otevřené dílny, kde jsou všechny pomůcky na výrobu k dispozici.

Na workshopu se též dozvíte více o životním stylu Zero waste, nakupování z druhé ruky a kde začít, když byste se chtěli vydat touto cestou.

Cena: 1700 Kč (za jeden batoh), v případě výroby dvou batohů cena 2400 kč.

Cena zahrnuje:

veškerý materiál potřebný na tvoření, ale i tip, kde jej získat pro výrobu dalších batohů, pytle navíc, které si můžete odnést rovnou po skončení kurzu domů, nekonečné množství odběrů pytlů zdarma na předem určených místech, možnost použití nástrojů pro aplikaci uch kdykoliv v budoucnu (budete moci navštívit jakýkoliv další termín worskopu a zdarma si naaplikovat průchodky na svůj batoh), drobné občerstvení – připravené s láskou z kvalitních bio surovin z obchodu bezobalu.org či přímo ze surovin od farmářů. 

Na kurz se můžete přihlásit zde: Přihlásit se můžete ZDE: https://goo.gl/forms/26FUx730fl0ExBso2

Upozornění: Tento kurz není vhodný pro těhotné.

—-

Come and make a backpack made of solid paper sacks and ropes. The backpack has a load capacity of 8 kg. You don't have to worry, it doesn't really dissolve in the rain, it's impregnated.

At the course you will also learn more about Zero waste lifestyle, second hand shopping and where to start.

Price: 1700 CZK (for one backpack), in case of two backpacks price 2400 CZK.

Price includes:

all the material needed, but also where to get it for making extra bags; infinite number of paper sacks free of charge at various locations in Prague; you can come and use the ear application tools anytime in the future (you will visit any other course and get free paper sacks for your backpack free of charge; small snacks - prepared with the love of quality organic ingredients from bezobalu.org or directly from farmer products.

(After completing this course, you can attend open workshop where you can work on your own with all the necesarry equipment.)

You can apply for the course here: You can register HERE:  https://goo.gl/forms/26FUx730fl0ExBso2

Warning: This course is not suitable for pregnant women.

Earlier Event: November 25
Fluid Art DIY metoda