Back to All Events

Vyrob si Relu tašku k Vánocům

Co je lepší než dárek vyrobený vlastníma rukama! Přijďte si jeden takový vyrobit, třeba upcyklovanou tašku, která má příběh a je z papíru.

-------------------------------------------------------
REZERVACE MÍSTA zde:
https://goo.gl/forms/J7xE9wBr1HI6r0p53
--------------------------------------------------------
Workshop trvá 4 hodiny, během něj budeme stříhat, lepit, bouchat kladivem…rozhodně žádná nuda. Bude nás tam maximálně šest, takže bude čas na individuální přístup pro každého účastníka a třeba si i promluvit o udržitelné módě a životě. A jestli se ptáte, jestli to zvládnete? ZVLÁDNETE, jelikož za 3 roky intenzivního workshopování všichni účastníci odešli se super taškou!!!

Relu taška vznikne z pevných papírových pytlů od potravin a lan. Taška má nosnost 8 kg. Nemusíte se bát, v dešti se opravdu nerozpustí, není to žádná křehotinka. Vhodná i pro vegany, nebo i ty ženy, které nejsou velkými fanoušky kabelek. PROSTĚ SI JI ZAMILUJETE, jak na nákup, tak na běžné nošení!

Na workshopu se též dozvíte více o životním stylu Zero waste, nakupování z druhé ruky, sestavení udržitelného šatníku. a kde začít, když byste se chtěli vydat touto cestou.

Cena zahrnuje:
-veškerý materiál potřebný na tvoření, ale i tip, kde jej získat pro výrobu dalších tašek
-širokou škálu barev a nepřeberné množství šablon či asistenci při výrobě šablony vlastní
-nekonečné množství odběrů pytlů zdarma na předem určených místech
- možnost použití nástrojů pro aplikaci uch kdykoliv v budoucnu (Budete moci navštívit jakýkoliv další termín workshopu a zdarma si naaplikovat průchodky na svou tašku)
- přátelský prostor uzpůsobený k velkému tvořivému rozmachu
-know-how jak na to – Lucie Poubová Vám předá své zkušenosti z výroby (taška nevznikla ze dne na den) a také Vás inspiruje k dalším možnostem zpracování odpadů
- vánoční obaly na dárky
-drobné občerstvení – připravené s láskou
-rady a tipy k životnímu stylu ZERO waste a udržitelnému šatníku
a hlavně SI ODNESETE SVOU VLASTNÍ ORIGINÁLNÍ TAŠKU a ozdobný obal na květinu!

CENA: 1200 Kč
V případě, že budete chtít vyrábět tašek více za každý další kus je příplatek 400 Kč