Back to All Events

Kurz čalounění / Upholstery course - OBSAZENO/FULL

FOR ENGLISH SCROLL DOWN

Přijďte si přečalounit budˇkřeslo, anebo sedák!

Na křesílka je potřeba přijít už na 9 tou, protože je nejdříve musíte odstrojit. Na sedáky přijďte až na 10tou a končit budete v 15h, zatímco křesílkáři budou pokračovat až do 18h.

KŘESLA:

9-18:00

2500 Kč

Máte doma jednodušší typ křesla a chcete se naučit, jak mu dát nový kabátek?
V tomto kurzu si ukážeme, jak vyměnit vnitřní výplň křesla za novou a jak jej znovu potáhnout.

SEDÁKY:


10-15:00

1500 Kč/ 2 sedáky

Ukážeme vám základy čalounění a přečalouníte si dva sedáky. Veškerý materiál kromě látky je k dispozici na místě, včetně malého občerstvení


OBECNÉ INFO: 

V ceně je veškerý materiál kromě látky, zapůjčení vybavení dílny a drobné občerstvení /káva, čaj, bábovka, chleby/. Pokud žádné křeslo či židli nevlastníte, můžete zkusit něco vylovit v našem skladu - v tom případě cena závisí na druhu a stavu vybraného kusu.

V naší dílně máme vzorník jednobarevných látek různých odstínů, 14 dní předem jsme Vám schopni za zálohu danou látku objednat. Pokud si látku budete shánět sami, určitě ji objednejte včas - doručovací doba je obvykle alespoň týden. Jinak doporučujeme se podívat například do prodejen látky Mráz, Flextex, levné látky vyšší gramáže má i IKEA.

Co s sebou: křesílko/sedáky a látku dle vlastního vkusu

Kde: Za Poříčskou bránou 284/7, Praha 8

Na kurz se prosím registrujte přes: chci@zpokojedopokoje.cz

Při registraci pošlete prosím fotografii vašeho kousku, který chcete čalounit, ať víme, jak se na Vás připravit.


Come and learn how to upholster an armchair or chair seats.

With armchairs you have to come at 9 AM because it takes time to get rid of the old fabric and foam. With seats its enough to come at 10 AM and then you´ll finish at 3PM whilst participants with armchairs will continue until 6 PM.

ARMCHAIRS:

9AM - 6 PM

2500 CZK

Participants can bring their own old armchair that they would like to repair or choose and buy some from our stock. In this course, we'll show you how to upholster an armchair (just some types of armchair are convenient - for example the one on the picture). In practice, you will learn what tricks are used by professional upholsterers.

SEATS:

10AM - 3 PM

1500 CZK / 2 seats

We will show you basics of upholstery and how to upholster chair seats.

BASIC INFO:

The price includes all material, equipment and refreshment - BUT DOES NOT INCLUDE FABRIC. In the case of choosing furniture from our warehouse, the price depends on the type and condition of the selected item.

What to bring: armchair/seats and fabric

When: Za Poříčskou bránou 284/7, Praha 8

please register via email and send us a picture of your armchair/chair that needs to be upholstered: chci@zpokojedopokoje.cz