Back to All Events

Vyrob si svůj Relu batoh k Vánocům

KAPACITA: 4 MÍSTA
Vánoční dárky nemusíte nutně kupovat, můžete je i vyrobit. Ve Vánoční edici workshopů zvládnete vyrobit až 2 batohy, součástí je i dárkové balení ve stylu Zero waste.

Přijďte si vyrobit originální batoh z pevných papírových pytlů od potravin a lan. Batoh má nosnost 8 kg. Nemusíte se bát, v dešti se opravdu nerozpustí, je impregnovaný. Techno­logie výroby je snadná, zvládne ji každý.

Po absolvování tohoto kurzu můžete navštěvovat Relu otevřené dílny, kde jsou všechny pomůcky na výrobu k dispozici.

Na workshopu se též dozvíte více o životním stylu Zero waste, nakupování z druhé ruky a kde začít, když byste se chtěli vydat touto cestou.

Cena: 1700 Kč (za jeden batoh). V případě výroby dvou batohů cena 2400 Kč. 

Cena zahrnuje:

veškerý materiál potřebný na tvoření, ale i tip, kde jej získat pro výrobu dalších batohů pytle navíc, které si můžete odnést rovnou po skončení kurzu domů nekonečné množství odběrů pytlů zdarma na předem určených místech možnost použití nástrojů pro aplikaci uch kdykoliv v budoucnu (budete moci navštívit jakýkoliv další termín worskopu a zdarma si naaplikovat průchodky na svůj batoh) drobné občerstvení – připravené s láskou z kvalitních bio surovin z obchodu bezobalu.org či přímo ze surovin od farmářů.

Přihlásit se můžete ZDE: 
https://goo.gl/forms/26FUx730fl0ExBso2

Upozornění: Tento kurz není vhodný pro těhotné.