Sdílená dílna

Chcete si opravit židli, uříznout desku, nebo zrealizovat svůj DIY projekt, víte jak na to, jen ten správný prostor vám poněkud schází?
Pronajměte si u nás místo v dílně a využijte naše nářadí a náčiní.

Otvírací doba

PO, ÚT  14-19 hod
ČT  15-20 hod
kapacita cca 7 míst

Uložení nábytku

váš rozdělaný nábytek u nás můžete mít 14 dní zadarmo,
každý další den stojí 40Kč

 

 

Co u nás najdete?

Kromě dobré nálady taky pokosovou pilu, ponornou pilu s vodící lištou, přímočarou pilu, opalovací pistole, excentrické, pásové a vibrační brusky, akumulační vrtačku s bity a vrtáky do dřeva a kovu, horní frézku, barvy, oleje, mořidla, štětce, ruční nářadí, cidliny a brusné papíry.

naradi-04.jpg
 

Chci si pronajmout místo v dílně

Chcete si zarezervovat místo v dílně, nebo je ještě něco, na co byste se rádi zeptali? Směle do toho!

Pokud si chcete rezervovat místo v dílně, napište prosím den a čas, kdy plánujete dorazit, a prozraďte nám, na čem se chystáte pracovat.

Ceník

150Kč/hod za osobu

Pro zapálené kutily nabízíme zvýhodněné členství platné 3 měsíce:

10h_1400Kč (140Kč/hod)
30h_3300Kč (110Kč/hod)

 

Jak to funguje?

Pokud k nám chcete dorazit, pošlete nám e-mail anebo vyplňte kontaktní formulář, ať víme, kdy vás očekávat a na jakém projektu budete pracovat.

Místo v dílně si můžete pronajmout za 150Kč/hod za osobu. V ceně je využití veškerého našeho elektrického a ručního náčiní a ochranných pomůcek. Jsme vybavení i pro následné povrchové úpravy dřeva, ale laky, vosky a mořidla se platí zvlášť.

Doporučujeme si přinést i pracovní oděv, protože u nás bývá někdy velmi prašno:).

Před samotnou prací s vámi podepíšeme Bezpečnostní souhlas, budeme rádi, pokud si přečtete i Provozní řád a Všeobecné podmínky.